Uitslagen 2024
Resultaat | 15 maart Heelsum Texas Scramble | 19 april De Moer | 17 mei Benthuizen |
---|---|---|---|
Winnaar | Edith de Mooij Gerhard Reeling Brouwer Paul Vierveijzer | ||
Tweede plaats | Marcel van de Kraan Marco Schuringa Willem Zelisse | ||
Derde plaats | Dory van de Meent Jos de Mooij Michiel Ringers Michiel Rademaker | ||
Neary | Paul Vierveijzer | ||
Leary Dames Leary Heren | |||
Longest Dames | Dory van de Meent | ||
Longest Heren | Michiel Rademaker | ||
Birdies |
Resultaat | 14 juni Westwoud | 12 juli Heusden | 16 augustus Rilland |
---|---|---|---|
Winnaar | |||
Tweede plaats | |||
Derde plaats | |||
Neary | |||
Leary Dames | |||
Leary Heren | |||
Longest Dames | |||
Longest Heren | |||
Birdies |
Resultaat | 13 september Brunssum | 11 oktober Nunspeet | 15 november Teteringen |
---|---|---|---|
Winnaar | |||
Tweede plaats | |||
Derde plaats | |||
Neary | |||
Leary Dames | |||
Leary Heren | |||
Longest Dames | |||
Longest Heren | |||
Birdies | - |
Uitslagen 2023
Resultaat | 24 februari Het Woold Texas Scramble | 24 maart Rijsbergen | 19 april Ockenburgh |
---|---|---|---|
Winnaar | Martin, Michiel, Rob | Rob Lucas | Nienke Maas |
Tweede plaats | Janneke Kodde | Martin Snoodijk | |
Derde plaats | Michiel Ringers | Willem Zelisse | |
Neary | Judith | Marco Schuringa | Erik van 't Geloof |
Leary Dames Leary Heren | Vacant Joop Bovend'Eerdt | ||
Longest Dames | Marloes | ||
Longest Heren | Paul | Martin Snoodijk | |
Birdies | - | - |
Resultaat | 26 mei Brielle | 7 juli Wilnis | 4 augustus Arnhem |
---|---|---|---|
Winnaar | Martin Snoodijk | Willem Zelisse | Willem Zelisse |
Tweede plaats | Bea Duizer | Marcel van der Kraan | Michiel Ringers |
Derde plaats | Harry Mühren | Gerhard Reeling Brouwer | Martin Snoodijk |
Neary | Ton Verhoeven | Gerhard Reeling Brouwer | - |
Leary Dames | Bea Duizer | Ria Rolvink | Bea Duizer |
Leary Heren | Rob Lucas | Harry Mühren | Gerhard Reeling Brouwer |
Longest Dames | |||
Longest Heren | |||
Birdies | Martijn Rottier (2x) | Ton Verhoeven Michiel Ringers Jeroen Mulder | Marco Schuringa Gerhard Reeling Brouwer |
Resultaat | 15 september Cocksdorp | 13 oktober Bergschenhoek | 17 november Tilburg |
---|---|---|---|
Winnaar | Dory van de Meent | Geannuleerd | Alexandra, Willem, Michiel |
Tweede plaats | Luca Veerkanp | ||
Derde plaats | Michel Rademakers | Bea Duizer | |
Neary | Michiel Ringers | ||
Leary Dames | Dory van de Meent | ||
Leary Heren | Edo Velema | ||
Longest Dames | Judith Tesser | ||
Longest Heren | Remco | ||
Birdies | - |
Uitslagen 2022
Resultaat | 25 februari Molenschot | 25 maart Heelsum | 20 april Ockenburgh |
---|---|---|---|
Winnaar | Janneke, Michiel, Jeroen | Bea Duizer | Harry Muhren |
Tweede plaats | Marloes Joosen | Marloes Joosen | |
Derde plaats | Dory van de Meent | Ria Rolvink | |
Neary | Benno, Gerhardt | Martin Snoodijk | Marco Schuringa |
Leary Dames Leary Heren | Dory van de Meent Michiel Ringers | Marloes Joosen - |
|
Longest Dames | |||
Longest Heren | |||
Birdies | Judith Tesser Martin Snoodijk |
Resultaat | 20 mei Wilnis | 15 juni Benthuizen | 15 juli Rijswijk |
---|---|---|---|
Winnaar | Ria Rolvink | Ria Rolvink | Janneke Kodde |
Tweede plaats | Martin Snoodijk | Gerhard Reeling Brouwer | Ton Verhoeven |
Derde plaats | Willem Zelisse | Willem Zelisse | Bea Duizer |
Neary | Marco Schuringa | Marijke Mandjes | Marco Schuringa |
Leary Dames | Ria Rolvink | Ria Rolvink | Bea Duizer |
Leary Heren | Willem Zelisse | Rob Lucas | Frank van den Bogaart |
Longest Dames | nvt | nvt | nvt |
Longest Heren | nvt | nvt | nvt |
Birdies | - | - | - |
Resultaat | 12 augustus Rilland | 16 september Dirkshorn | 14 oktober Papendal |
---|---|---|---|
Winnaar | Marco Schuringa | Martin Snoodijk | Michiel Ringers |
Tweede plaats | Bea Duizer | Gerhard Reeling Brouwer | Joop Bovend'Eerdt |
Derde plaats | Marloes Joosen | Harry Mühren | Paul Vierveijzer |
Neary | Martin Snoodijk | Rob Lucas | Joop Bovend'Eerdt |
Leary Dames | Carine van Bentum | Marian Nieuwenhout | Marijke Mandjes |
Leary Heren | Alex Nieuwenhout | Martin Snoodijk | Marco Scuringa |
Birdies | Judith Tesser Martin Snoodijk | Harry Mühren Rob Lucas Gerhard Reeling Brouwer Martin Snoodijk | Marijke Mandjes Judith Tesser |
Resultaat | 18 november Teteringen | ||
---|---|---|---|
Winnaar | Harry Mühren Michiel Ringers Frank van den Bogaart | ||
Tweede plaats | |||
Derde plaats | |||
Neary | Marloes Joosen | ||
Longest Dames | Gu van Rijn | ||
Longest Heren | Martin Snoodijk | ||
Birdies | nvt |
Uitslagen 2021
Resultaat | 21 april Ockenburgh | 21 mei Waterland | 18 juni Gulbergen |
---|---|---|---|
Winnaar | GEEN | Marloes Joosen | Dory van de Meent (38) Harry Muhren (38) |
Tweede plaats | Martin Snoodijk | ||
Derde plaats | Marijke Mandjes | Jeroen Mulder (37) | |
Neary | Geen | Willem Zelisse | |
Longest Dames | Janneke Kodde | Judith Tesser | |
Longest Heren | Michiel Ringers | Martin Snoodijk | |
Birdies | Martin Snoodijk (1) Marco Schuringa (1) |
Resultaat | juli Geannuleerd | 13 augustus Liemeer | 10 september Rijswijk |
---|---|---|---|
Winnaar (1) | Harry Mühren | Marco Schuringa | |
Winnaar (2) | Willem Zelisse | Ria Rolvink | |
Winnaar (3) | Ria Rolvink Dory van de Meent Martin Snoodijk | Rob Lucas | |
Neary | Benno van de Meent | Benno van de Meent | |
Longest Dames | Dory van de Meent | Dory van de Meent | |
Longest Heren | Martin Snoodijk | Martin Snoodijk | |
Birdies | Marijke Mandjes Jos de Mooij Martin Snoodijk | Martin Snoodijk |
Resultaat | 15 oktober Esbeek | 19 november Someren | |
---|---|---|---|
Winnaar (1) | Janneke Kodde | Marijke, Ria, | |
Winnaar (2) | Ton Verhoeven | Jeroen en Martin | |
Winnaar (3) | Harry Muhren | ||
Neary | Michiel Ringers | Jeroen Mulder | |
Longest Dames | Judith Tesser | Judith Tesser | |
Longest Heren | Martin Snoodijk | Martin Snoodijk | |
Birdies | Marco Schuringa Martin Snoodijk | Teveel om nu op te noemen 🙂 |
Uitslagen 2020
Resultaat | 28 februari Prise d'Eau | 29 april Ockenburgh | 29 mei Gulbergen |
---|---|---|---|
Winnaar (1) | Judith/Ria/Peter/Rob | AFGELAST | AFGELAST |
Winnaar (2) | |||
Winnaar (3) | |||
Neary | Frank van den Bogaart | ||
Longest Dames | Dory van de Meent | ||
Longest Heren | Alex Nieuwenhout | ||
Birdies |
Resultaat | 19 juni De Hoge Dijk | 17 juli Leeuwenbergh | 21 augustus Best |
---|---|---|---|
Winnaar (1) | GEEN | GEEN | Paul Vierveijzer (31) |
Winnaar (2) | Jos de Mooij (31) | ||
Winnaar (3) | Gerhard Reeling Brouwer (31) | ||
Neary | Judith Tesser | ||
Longest Dames | Dory van de Meent | ||
Longest Heren | Frank van den Bogaart | ||
Birdies |
Resultaat | 18 september De Maastrichtsche | 23 oktober Princenbosch | 27 november Rijk van Nunspeet |
---|---|---|---|
Winnaar (1) | Martin Snoodijk (35) | ||
Winnaar (2) | Michiel Ringers (33) | ||
Winnaar (3) | Eugène Veerkamp (32) | ||
Neary | Marijke Mandjes | ||
Longest Dames | Judith Tesser | ||
Longest Heren | Frank van den Bogaart | ||
Birdies | Dory van der Meent |